قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین خرید از فروشگاه اینترنتی شرکت ایمن پرتو ایرانیان

لطفا موارد زیر را جهت استفاده از خدمات اینترینتی شرکت ایمن پرتو ایرانیان، به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت ایمن پرتو ایرانیان هنگام استفاده از خدمات آن، به منزله آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و هم چنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات است. لازم به توضیح است که ثبت سفارش در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این شرکت از سوی کاربران محترم می باشد. شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های شرکت ایمن پرتو ایرانیان، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های این شرکت در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت، به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش خدمات در این سایت اقدام می نماید.

قوانین حاکم بر فروش اینترنتی خدمات:

1- خدمات ارائه شده در سایت شرکت ایمن پرتو ایرانیان، دست اول بوده و هیچ یک از خدمات برای انجام به شخص ثالث واگذار نخواهند شد.

2- قیمت های ارائه شده در قسمت خدمات زیست محیطی مطابق با تعرفه سال 1394 سازمان محیط زیست می باشد.
3- قیمت های ارائه شده در قسمت خدمات بازرسی فنی بر اساس عرف بازار تعیین گردیده است.
4- قیمت های ارائه شده در قسمت خدمات فنی و مهندسی، آموزش و مشاوره سیستم های مدیریتی بصورت توافقی منظور خواهد گردید.
5- کلیه سفارشات ثبت شده، پس از دریافت تائیدیه پرداخت، آماده زمان بندی برای اجرا می باشند. قبل از دریافت تائیدیه پرداخت، هیچ سفارشی در روال زمان بندی جهت اجرای خدمات قرار نخواهد گرفت.

6- استرداد وجه به حساب مشتریان از طریق سیستم پایا و با استفاده از شماره شبا انجام می شود. لذا لازم است نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت تطابق داشته باشد.

7- اطلاعات مشتریان در سایت این شرکت، تنها برای ارائه خدمات به مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد و نزد شرکت ایمن پرتو ایرانیان محفوظ می ماند.

8- کلیه ی سفارشات ثبت شده تا ساعت 11 هر روز کاری در همان روز پردازش می شود و در غیر این صورت در اولین روز کاری بعد مورد پردازش قرار می گیرد. روز کاری به معنای روزهای شنبه تا پنج شنبه ی هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.

9- خریداران باید به هنگام سفارش اطلاعات خود را به صورت صحیح و کامل پر کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا غلط بروز هرگونه خطا در اجرای خدمات به عهده ی خریدار می باشد. لذا در صورت بروز هرگونه خطا و یا تغییر در برنامه ی مشتری در اسرع وقت از طریق شماره تماس های موجود در قسمت تماس با ما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

10- خرید شما از سایت به منزله ی مطالعه ی دقیق شرایط و قوانین فروشگاه و پذیرفتن همه ی موارد مندرج است.

11- پاسخگویی به سفارشات اینترنتی نسبت به سفارشات تلفنی با اولویت بالاتر انجام می‌شود. پاسخگویی به مشتریان نیز از طریق ایمیل در اولویت بالاتر نسبت به پاسخگویی تلفنی است.

12- در صورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایت از پرسنل و یا خدمات این شرکت می‌توانید مستقیماً با مدیریت شرکت تماس حاصل فرمائید:

ایمیل ghafori@ipieco.ir
تلفن: 02634474560 (صرفا در ساعات 9 الی 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه)